Diğer Tatil Günleri

Okullar’ın Tatil Gündemi Artık Burada!

Yeni bir oluşumla sizlere merhaba demek istiyoruz. Bizler bu çalışmamız ile okullar tatil mi gündemini en sıcak şekilde öğrencilere ve velilere aktarmayı düşünmekteyiz. Günümüzde özellikle de kış ayında onlarca haber sitesinde yarın okul tatil gibi aslı astarı olmayan haberler yapılmakta ve bunlar genellikle yanıltıcı özellikte olmaktadır.

Sırf daha çok para kazanmak için yapılan bu yalan haberlerin öğrencilere ve velilere ne kadar zarar verdiğini bizzat yaşamış insanlar olarak bu oluşumda okulların ne zaman tatil olacağı, ilkokul, lise ve hatta üniversitelerin tatil olup olmadığı hakkında güncel tatil haberlerini sizlere aktarmakla mükellefiz. Bu noktada oluşacak olan mağduriyetlerin giderilmesi yönünde bir nebze olsun katkı bulunmak istiyoruz.

Okullar tatil mi karmaşasına son vereceğiz

okullar-tatilmi.com olarak yarın, sonraki gün, ondan sonraki gün; öğrencilerin beklediği güzel tatil haberlerini sizlere anında ulaştıracağız. Sizler “Okullar Tatil mi?” şeklinde arama motorunda yaptığınız araştırmada, karışınıza çıkmak temel hedefimiz olarak bu yola çıkmış bulunuyoruz. Diğer yalan, yanlış ve hiçbir doğruluğu olmayan, tamamen kullanıcı çekmek için oluşturulmuş sahte haberlerin üzerinde çıkmamız sonucunda bu mağduriyete son vermiş olacağız. Bu noktada sosyal medya üzerinden, tatil olacak illerin valiliği ile iletişime geçeceğiz. En doğru bilgiyi bir haberci ve basın edasında ulaşacağız. Büyük ajanslara bile doğru bilgiyi aktarmayı hedeflemekteyiz. Bu noktada kullanılacak olan kişisel ilişkiler ile en yetkili ağızlardan alacağımız tatil haberlerini bu sitemiz ve iletişim araçları aracılığıyla sizlere aktarmak en önemli görevimiz olacak.

Bu noktada bizlere vereceğiniz destek en büyük yardımcımız olacaktır. Bilgi akışını en doğru şekilde sağlayabilmek için de sizlerin sahip olduğu bilgilere ulaşmak da önemli bir iş olacak. Bu yüzden elinizde bulunan tatil bilgilerini bizlerle paylaşmanız önem arzetmektedir.

Bir Yorum

  1. Umarım doğru tatil günlerini sizin sitenizden alabiliriz. Diğer siteler resmen kandırıyor öğrenciler ile velileri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir